BMW Motorrad Bakım İşlemleri | Üçler Otomotiv

BMW Motorrad Servis

Bir adım ötesini düşünmek ve uygulamak.


BMW Motorrad, dünya genelindeki servis ağıyla sizlere “Kusursuz Sürüş Keyfi” için aktif bir şekilde hizmet veriyor. BMW Motorrad Yetkili Servisleri, profesyonel uzmanları ve son derece modern atölye donanımlarıyla sizlere en yüksek seviyede servis kalitesi sunuyor.

BMW Motorrad Yetkili Servisi'nde çalışanlar, uluslararası BMW standartlarında yoğun eğitim programları sayesinde kapsamlı yetkinlik kazanırlar. Böylece size her zaman en yüksek servis kalitesini sunulur.

BMW Motorrad, yenilikçi teknoloji ve üst düzey güvenilirlik ile birlikte yüksek kalitede ürünler sunar. Servis ile ürün kalitesi birleşince siz ve BMW'niz için ideal paket oluşur! Zorlu kalite testlerimizi sadece orijinal BMW parçaları geçebildiği için ideal paket oluşumunda parçaların da önemi büyüktür.

BMW Motorrad Yetkili Servisi, bakım ve onarımdaki yetkinliğinin ötesinde size BMW Motorrad aksesuar programını sunar ya da motosikletinizin değerini korumak için önerilerde bulunur. Kısacası, BMW'nizi geliştirmek adına yapabileceğiniz her şeyi gösterir.

Üçler Oto’da BMW'nizin güvenilirliği ve etkileyiciliği uzun yıllar sürer ve sizin memnuniyetiniz de kalıcı olur!


BMW Motorrad Bakım Paketi

BMW Motorrad RIDE Card


Borusan Otomotiv Yetkili Servisleri’mizde, üstün ve titiz Satış Sonrası Hizmetleri’miz ile birlikte güvene dayalı işbirliğimizi RIDE Card ile pekiştiriyoruz. Servis devamlılık programımıza RIDE Card başvurusu yaparak motosikletinizi üye yapabilirsiniz. RIDE Card, 1 yaşını doldurmuş* BMW motosikletlerine servis hizmetleri sonrası ödemelerinde; motosiklet yaşına göre değişen oranlarda anında servis devamlılık indirimi sağlıyor. RIDE Card ile ilgili tüm detaylara menülerden ulaşabilir veya bizimle temasa geçebilirsiniz.
Motosikletinizi kullanılmış olarak aldıysanız RIDE Card başvurusu yapabilmeniz için Borusan Otomotiv Yetkili Servislerimize başvuruda bulunmanız gerekmektedir.

*RIDE Card avantajlarından yararlanabilmeniz için motosikletinizin tescil tarihinden RIDE Card başvuru tarihinize kadar geçen sürenin 1 yılı geçmesi gereklidir.

Avantajlar


Peşin ödeme
RIDE Card, Üçler Oto'dan alacağınız hizmetlerde, faturanız üzerinde belirli oranlarda indirim sağlar. Bir sonraki ziyaretinizi beklemeden, kazanılan indirim tutarı ödeme anında faturadan düşülür ve siz motosikletinizin model yılına göre değişen oranlarda daha az ödeme yaparsınız.

İndirim Oranları
Kazanılan indirim oranları hem motosikletinizin model yılına hem de servisimizi ziyaret etme devamlılığına göre değişiklik göstermektedir. İndirim oranları işçilik ve parça için %15’e kadar çıkabilmektedir.

Satarken de avantajlı.
BMW'nizin satış işlemini, RIDE Card'ınızı yeni sahibine devrederek (motosikletinizin yeni sahibinin de bilgilerini güncellemesi kaydıyla) yapabilirsiniz ve motosikletinizin yeni sahibi de RIDE Card'ın tüm avantajlarından faydalanabilir. Yani RIDE Card'ınız BMW motosikletinizi satarken bile size başka yollarla edinilmesi mümkün olmayan bir artı değer kazandıracaktır.

Motosiklet Yaşı İndirim Oranları.
RIDE Card'ınız ile size sunulan indirim oranları aşağıda listelenmiştir.

Nakit indirim oranları:
• 1 yaşını dolduran: %5 parça, %10 işçilik
• 2 yaşının dolduran: %10 parça, %10 işçilik
• 3 yaşını dolduran: %10 parça, %15 işçilik
• 4 yaşını dolduran (ve üzeri): %15 parça, %15 işçilik

Parça indirim oranları, model yılına göre artmaktadır. 1 yıl içerisinde motosikletinizin en az bir servis işlemi faturalandırılırsa, bir sonraki 12 aylık dönemde bir üst indirim dilimindeki avantajlardan yararlanabilirsiniz.

Nasıl Alınır?


Başvuru
Koşulları sağladığınız takdirde Yetkili Servislerimizde üyelik başvurusu yapabilirsiniz. Tüm Satış Sonrası Personeli hizmetinize hazırdır.

Kullanılmış Motosiklet Satın Alırken motosikletin eski sahibinden devri.
RIDE Card'ı olan kullanılmış bir BMW motosiklet satın aldığınızda, RIDE Card'ın tüm avantajlarından siz de yararlanabilirsiniz. Bunun için 0850 252 40 40 nolu telefondan İletişim Merkezimizi arayıp, RIDE Card kayıtlarını yeniletmeniz yeterli olacaktır.

Önemli Noktalar


Etkin Kullanım İçin Önemli Bilgiler.
RIDE Card'ınız düzenlendiği tarihten itibaren 1 yıl süre için geçerli olacaktır. 1 yıl içerisinde en az bir servis işleminizin faturalandırılması halinde, RIDE Card avantajlarından 1 yıl daha yararlanmaya devam edebilirsiniz. Yıl içinde kullanım olmadığı takdirde RIDE Card'ınız yenilenmeyecektir.

Motosikletinizin Yaşı: RIDE Card üyeliğini başlatmak için motosikletinizin tescil tarihinden RIDE Card başvuru tarihinize kadar geçen sürenin en az 1 yıl olması gereklidir yani motosikletinizin yaşının 1 yılı aşmış olması gerekir. 4 yaşını dolduran motosikletler için RIDE Card üyeliği yapılamamaktadır. Motosikletinizin Yaşı = ( RIDE Card başvuru tarihi – Motosikletinizin ilk tescil tarihi ) / 365.

Kullanılmış Motosikletler: Motosikletinizi kullanılmış olarak aldıysanız RIDE Card için yaş sınırı söz konusu değildir ancak satın aldıktan sonra 15 ay içerisinde ruhsat fotokopinizle Yetkili Servislerimize başvuruda bulunmanız gerekmektedir.

Kullanım Süresi: RIDE Card bir kez alındıktan sonra devamlılık kriteri sağlandığı sürece her yıl yenilenir. Devamlılık kriteri, motosikletinizin yılda en az bir servis işleminin faturalandırılması ile sağlanır. 1 yıllık zaman diliminde kullanım olmadığı takdirde RIDE Card’ınız yenilenmeyecektir.

Kapsam Dışı Hizmetler: Sigorta kapsamına giren onarımlar, yağ, yakıt ve diğer sarf malzemeleri, lastik gibi yerel temin edilen malzemeler, çekici ve fason işçilik bedelleri ve Yetkili Servislerimizin parça satış bankosundan satın alınan perakende parçalar kapsam dışıdır.